Jak zobaczyć plan zajęć?

Na stronie głównej Agendy są wypisane wszystkie kierunki i tryby studiów, jakie prowadzi Wydział. Aby zobaczyć plan, musisz kliknąć w wybrany rocznik danego kierunku i trybu. Roczniki wypisane kolorem niebieskim mają zajęcia w aktualnie wybranym dniu (kalendarz jest na górze po prawej). Roczniki wypisane kolorem bladoniebieskim mają w wybranym dniu wolne.

Plan jest pusty!

Plan zawsze wskazuje na konkretne dni! Jeśli jest pusty, to oznacza, że wybrany rocznik nie ma w wybranym czasie żadnych zajęć. Zmień zatem datę w kalendarzu (jest zawsze na górze po prawej). Zwróć uwagę, że wybierając rocznik stacjonarny, kalendarz zaznacza pełne tygodnie. Dla rocznika niestacjonarnego, kalendarz zaznacza pełne miesiące.

Skąd mam wiedzieć, jakie mam zajęcia?

Po wybraniu rocznika ze strony głównej, nazwa rocznika nad planem zajęć jest niebieska. Wszystko, co niebieskie, jest klikalne! zatem kliknij - zobaczysz wykaz wszystkich zajęć rocznika w bieżącym roku akademickim. Obok każdych zajęć znajdziesz datę z najbliższymi.

Czy plan mogę wydrukować?

Tak (Przeglądarka > Plik > Drukuj), ale pamiętaj, że plan zawsze obejmuje konkretne dni. Za tydzień danych zajęć wcale być nie musi. Ponadto w razie zmian taki wydrukowany plan będzie nieaktualny.

Po co mi na planie wszystkie grupy i specjalności?

No właśnie! Dlatego zaloguj się na swoje konto Agendy, wybierz interesujący Ciebie semestr, a następnie zasubskrybuj wybrane zajęcia, które utworzą Twój osobisty plan - Twoją tablicę. Zwróć uwagę, że dla studiów stacjonarnych semestry to "Zima" i "Lato", a dla niestacjonarnych "Zima/Lato". Jeśli jesteś wykładowcą, nie musisz subskrybować swoich zajęć - pojawią się na Twojej tablicy automatycznie.

Czy zobaczenie mojej tablicy wymaga logowania?

Nie! Na swoim koncie Agendy znajdziesz osobistą linkę do Twojej tablicy, która działa bez względu na stan zalogowania.

Jak dowiem się o korektach w planie?

Po pierwsze, korekty będą widoczne na planie - zdarzenia odwołane będą przekreślone. Po drugie, jeśli takie zajęcia są przez Ciebie subskrybowane, a korekta nastąpi w ostatniej chwili, otrzymasz maila z powiadomieniem (pamiętaj, aby prawidłowo podać maila na swoim koncie w Agendzie).

Czy mogę korzystać z Agendy na swoim smartfonie?

Agenda jest aplikacją dostępną w przeglądarce internetowej, więc jest to możliwe, ale niezbyt wygodne. Z tego powodu - dla użytkowników telefonów z systemem Android - powstała Agenda na Androida. Otwórz tę stronę w przeglądarce internetowej, kliknij tutaj i zezwól na instalację pobieranej aplikacji. Uwaga: identyfikator swojej tablicy znajdziesz na swoim koncie, tuż pod nazwą bieżącego semestru i emailem.